אל תרגישו לא בנוח להתפנק ,השכרת רכב אספנות לחתונה!

כשיש לנו חתונה על הראש, אנחנו יוצאים מנקודת הנחה כי החתן והכלה, הזוג המאושר שמתחתן, נמצא במרכז לאורך אותו היום המיוחל. ככה אנחנו תופסים את הדברים וככה הם צריכים להיות. בפועל, הזוג המתחתן כל כך עסוק בארגונים, במה האורחים יגידו, בלחשב אם האורחים נהנים במהלך האירוע, אם האוכל סבבה, השתיה זורמת, אם כולם אוהבים את המיקום, איך המוזיקה ועוד. כל השאלות שבתאכל'ס, רק מפריעות לנו באמת ליהנות מהיום בו אנחנו אמורים להיות במרכז.

להזמנת רכב אספנות לחתונה ולמגוון הרחב לחץ כאן    https://goo.gl/QTzYCp

יום הצילומים יכול להיות קשה ומלחיץ, והכל חוץ מפינוק עבור הזוג ביום המאושר בחייהם. לכן מומלץ לכל החוגגים באשר הם, לשבור קצת את השיגרה ולזרום לכיוון אחר. כזה שבאמת שם אתכם במרכז ומעניק לכם חוויה מפנקת ומרגיעה, דווקא ביום בו הלחץ מרקיע שחקים. 

אנחנו רוצים להעניק לכם חוויה בלתי נשכחת עם עוצמות כח סוס, שמעולם לא הרגשתם.

 

 

צוות אוטופוזה, הידוע ברמת שירות ומקצועיות גבוהות ביותר, מציעים לכם את אטרקציית הצילום המושלמת. תוכלו לבחור מתוך מבחר רכבים קלאסיים, בעלי מראה מלכותי, את הרכב שיפנק לכם את האירוע. זה נחמד לקחת את הרכב של אחד מבני המשפחה או של החברים ולקשט אותו בקצת סרטים צבעוניים, אבל זה בוודאי לא מייצר את אפקט ה"וואו" שתקבלו כאשר נהג צמוד ילווה אתכם לאורך כל שעות הצילומים. הצילומים ברכב אספנות היא חוויה שמרתקת גם את בעלי השמחה וגם את הסביבה המתבוננת. בחלק מהרכבים ניתן למצוא מיני בר שיאפשר לכם להתפנק בין צילום לצילום, ירגיע אתכם קצת, יספק לכם אווירה נעימה ורגועה ובעיקר יאפשר לכם לקחת נשימה ארוכה זכרו, כולם אומרים שיום האירוע הוא היום שלכם. הם צודקים, אבל כמו כל דבר אחר, קל להגיד וקשה ליישם.

אנחנו מציעים להעמיד את החוגגים באמת במרכז. תנו לאחרים להתעסק בלחצים של כל מה שמסביב. תנו לחברים ולמשפחה לדאוג לסידור השולחנות ולשאר הדברים שיכולים לשגע אתכם. אתם תתעסקו בלהיות יפים, וליהנות מיום הצילומים ואנחנו נדאג שתתפנקו  בפוזת צילום קלאסיית ומטורפת והכי חשוב, להתרווח ולהנות בין לבין לוז יומכם המאושר.

אוטופוזה מגוון דילים הניתנים לבחירה.