קצת עלינו...

אנחנו ״אוטופוזה״, חברה שמספקת לכם רכבי אספנות קלאסיים, מרהיבים ומפוארים לשלל אירועים והפקות. החברה עובדת בפריסה ארצית, כך שבכל מקום שתרצו, יחכה לכם רכב קלאסי מפואר. בעלי החברה עוסקים באספנות שנים ארוכות. האהבה שלהם לתחום הרכבים הקלאסיים, יחד עם המחשבה כי לכל אחד מגיע לפחות פעם בחיים להצטלם עם רכבים שכבר לא מייצרים, והאמונה כי שירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר הוא המפתח להצלחה, מובילים לכך שבאוטופוזה לא מתפשרים על איכות הרכבים, עמידה בלוחות זמנים ויצירת חוויה בלתי נשכחת. כל אלו הם ערכים עליונים עבור החברה.

עוד קצת

מעבר להספקת הרכבים לצילומים, במידה ואתם מחפשים צלמים לחתונות, בר מצוות, בוק דוגמנות וכו׳ אנחנו כאן. אנו נדאג להרכיב לכם את החבילה המשתלמת כלכלית והמקצועית ביותר שתוכלו למצוא.


למי זה מתאים?

קודם כל, לכל מי שמאוהב ברכבי אספנות, ולא יודע היכן הוא יכול לראות בעיניים את הרכבים המפוארים של פעם.

חתונות-

ברור לנו כי ביום החתונה מד הלחץ עולה לשמים. יום החתונה חייב להיות מתוקתק בסדר מופתי, ללא חריגות מלוחות הזמנים. בזמן שאתם דואגים שהאולם יהיה מאורגן כראוי וחושבים איך לפנק את האורחים, אנחנו חושבים איך לפנק אתכם בשלל צילומים, שלא יראו כמו עוד מיליון תמונות חתונה אחרות. שימוש ברכבים הקלאסיים בפריים, מהווה אטרקציה מטורפת. הנהגים שלנו, יפגשו אתכם בנקודות הנוחות לכם ובזמנים שיקבעו מראש.

המלצה נוספת- כיום, בעידן בו עושים יותר ויותר תמונות ״טראש דה דרס״, ניתן לעשות צילומי טראש על רקע הרכבים שלנו. אתם מחליטים לאיזה יום צילומים אתם רוצים את האוטופוזה המגניב שלכם, יום החתונה או יום צילומים מקדים.

בר מצוות-

תפאורה של ברצלונה, חולצת משחק של מסי וניימאר וכדורגל ברקע. ביננו זה כבר די בנאלי ומשעמם. יותר מדי תמונות בר מצווה מצולמות בקונספט הזה. אם אתם מחפשים לשבור את התמונות הגנריות, להעניק לילד שלכם חוויה בלתי נשכחת מצד אחד ותמונות יוקרתיות מצד שני, אז צילום עם רכבי אספנות או אופנועים מטורפים בבר מצווה זה ה-דבר.

צילומי בוק דוגמנות-

התפאורה של הצילומים יכולה לשנות את מהות התמונה מא׳ עד ת׳. שימוש באופנוע קלאסי או רכב מפואר, יעניקו לתמונות הבוק שלך נוף מרהיב ושונה, מכל שאר התמונות הסטנדרטיות בתחום. 

אירועים, הפקות, סט צילומים-

אם אתם מפיקים אירוע מתוקשר, מחפשים תפאורה לצילומי פרסומות, סדרות וסרטים או מחפשים לארגן סט צילומים מטורף, שימוש ברכבי אספנות נותן את הערך המוסף שישלים לכם את התמונה. אתם רק תגידו איזה רכב אתם מחפשים ואנחנו נדאג לכם.